Al Sancak dizisinin yeni bölümünde ne oluyor? Al Sancak dizisi ne zaman yayınlanacak? Al Sancak dizisinin konusu nedir?

Al Sancak dizisinin bu bölümünde ne oluyor?

Al Sancak’ta; Sacit Komutan’ın Nadia’ya olan güveni sarsılmış olsa da Ali her şeye rağmen Nadia’yı savunur. Öte yandan Mithat Sargon herkesin gündemindedir, Nadia ise Mithat’la yüzleşmek ister.

Al Sanacak dizisinde Ali, Nadia’yı savunuyor mu?

Ali, Kosova’dan yaralı dönen Nadia’yı ihtimamla iyileştirmeye çalışır. Diğer yandan da ondan Mithat Sargon ve Ahtapot yapılanmasıyla ilgili bilgi almak ister. Sacit Komutan’ın Nadia’ya olan güveni zedelenmiştir. Ali her şeye rağmen canını tim için ortaya koyan Nadia’yı savunur.

Al Sancak dizisinde Nadia ve Mithat yüzleşecek mi?

Tuzağa düşüp açığa çıkan Nadia ise yeni bir hamlede bulunarak kartları açık oynamaya karar verir. Mithat’ı yüzleşmeye davet eder.

Mithat Sargon herkesin odağında!

Herkesin gündeminde ve odağında tek bir isim vardır. Mithat Sargon… Ali, Atilla’nın şehit düştüğü operasyonu ayrıntılarıyla hatırlamaya çalışır. Zihninde katilin bulanık silueti, kalbinde Atilla’nın hatırası vardır. Sedef ise savcının Mithat’ı salıvermek için dayandığı hukuki boşluğu tespit eder ve kararlılıkla üzerine gider. Savcı, ahtapot tarafından köşeye sıkıştırılmış durumdadır.

Ahtapotun hedefinde binlerce masum var! Pençe Timi bu saldırının önüne geçebilecek mi?

Ahtapot, dağılan itibarını toparlamak için Mithat’ın kumandasında büyük bir eyleme hazırlanmaktadır. Plan adım adım uygulamaya koyulurken saatler Cuma namazı vaktine kurulur. Pençe Timi, binlerce masumun ölümüyle sonuçlanacak saldırıyı bertaraf etmek için yola çıkar.

Al Sancak dizisi ne zaman yayınlanıyor?

“Al Sancak” 6. Bölümüyle 9 Mart Perşembe saat 20.00’de TRT 1’de!

Kaynak: Televizyongazetesi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir