Beyoğlu ve Sarıyer’deki metruk binalarda yangın!

Beyoğlu’nda iki katlı metruk bina henüz bilinmeyen bir nedenle alev alev yandı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi sonrası söndürülen yangında ölü ve yaralı olmadığı öğrenildi.

Yangın, saat 05.00 sıralarında Beyoğlu Bülbül Mahallesi Turan Caddesi’nde bulunan 2 katlı metruk binada meydana geldi. İddaya göre, henüz bilinmeyen bir şekilde 2 katlı binanın üst katında yanma meydana geldi.

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine hızla gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. Alevlerin çatı katını sardığı bina itfaiye ekiplerinin kısa süreli çalışması sonrası söndürüldü.

Yangında ölü ve yaralı olmazken mahalle sakinlerin kısa süreli panik yaşadıkları görüldü.

SARIYER’DE DE METRUK BİNADA YANGIN

Sarıyer’de de metruk bina sebebi bilinmeyen bir şekilde alev alev yandı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesi sonrası söndürülen yangında ölü ve yaralı olmadığı öğrenildi.

Yangın, saat 01.30 sıralarında Sarıyer Ferahevler Mahallesi Suşehirliler Sokak üzerinde bulunan metruk binada çıktı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve itfaiye sevk edildi. Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken itfaiye ekipleri yangına müdahale etti.

Yangın itfaiye ekiplerinin kısa süreli çalışması sonrası söndürüldü. Yangında ölü ve yaralı olmazken mahalle sakinlerinin kısa süreli panik yaşadıkları görüldü.

KAYNAK: İHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x