FLAŞ… TOGG fiyatı ÖTV ile ne kadar düşüyor? TOGG indirim ne kadar? TOGG fiyatı açıklanıyor! Fiyat listesi kulislere sızdı!

Elektrikli otomobil TOGG’un satışa çıkacağının duyurulmasının ardından arama motorlarında araştırmalar hız kazandı. Vatandaşlar TOGG’un fiyatını merak ediyor. Resmi fiyat listesi henüz açıklanmasa da rakamlar kulislere sızdı.

TOGG C-SUV modelinin ismi TOGG T10X olarak geçiyor. Kısa süre önce otomotiv gazetecisi Emre Özpeynirci de modelin isminin T10X olduğunu söyledi. FLAŞ… TOGG fiyatı ÖTV ile ne kadar düşüyor? TOGG indirim ne kadar? TOGG fiyatı açıklanıyor! Fiyat listesi kulislere sızdı!

TOGG İNDİRİM NE KADAR? FİYAT KULİSLERE SIZDI!Togg’un 160 kilowatt gücündeki versiyonlarındaki fiyatlarda yaklaşık yüzde 21 oranında düşüş bekleniyor.

TOGG FİYATI ÖTV İLE NE KADAR DÜŞÜYOR?

3 Mart’ta elektrikli otomobillerde gerçekleşen ÖTV matrahı güncellemesiyle Togg modellerinin 160 kilowatt gücündeki versiyonlarında fiyatlar yaklaşık yüzde 21 oranında düştü.

TOGG FİYATI NE KADAR?

Resmi fiyatların ise bu hafta içerisinde açıklanması bekleniyor. Ancak Togg Suv modelinin 310 kilometre benzinli versiyonunun 1 milyon 90 bin TL’den başlaması, en uzun menzilli modelinde ise fiyatın 1 milyon 290 bin TL olması planlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir