Sosyal medya bu testi konuşuyor: Bıyık mı var kuş mu? Siz ne görüyorsunuz?Gördükleriniz hangi kişilik özelliklerinizi anlatıyor?

İnsanların optik illüzyonlar ve zeka testleriyle psikolojisine dair bilgiler edindiğini biliyoruz. Gerçek bir IQ testi yapana kadar bu testlerle siz de tahminlerde bulunabilirsiniz. İlk gördüğünüzün size bir şeyler fısıldadığı bıyık ve kuşlar testiyle siz de kişiliğinizi çözmeye başlayabilirsiniz.

Kişilik testlerinin eğlenceli dünyası gökyüzünde salınan bir yüz ve kuşlar görseliyle devam ediyor. Ay gibi mavi bir yüz ve siyah kuşlar… Hangisini önce gördünüz? Sizin kişiliğinize neler söylüyor?

Görsele yakından bakmak ister misiniz?

Bıyıklı yüzü mü önce gördünüz?

Bıyıklı ve siyah bıyıklı bir adam yüzü görenler, kibar biri olduklarını belli ediyor. Hassas kişilikleriyle bu kişiler, çatışma veya tartışmalardan kaçarlar. Samimi ilişkiler kuran ve bu ilişkileri severler. Arkadaşlıklarını riske atmazlar. Zor ve rahatsız edici olaylara hazırlıklıdır. Duygusal ve sezgileri güçlü kimselerdir.

Yüzü fark etmediyseniz ve bunun yerine önce iki siyah kuşu gördüyseniz, kişiliğiniz için farklı durumlardan bahsetmek mümkün.

Kuşları mı önce gördünüz?

Görselde ilk olarak iki kuşu görenler, sıcak kalpli ve eğlenceyi seven kişiler. Maceracı bir kişiliğe sahipler. Harika bir arkadaş ve iyi bir dinleyici olduklarını söyleyebiliriz. Arkadaşları konuşkan ve eğlencceli oldukları için onları çok seviyor. İletişim becerileri güçlü ve insan ilişkilerinde oldukça iyi olduklarını söylemek mümkün.

İş hayatında insanlarla iletişim halinde olan ve onlarla yakından ilgilenen bir işe sahip olma olasılıkları yüksek. Meslek ve sektör seçiminde iletişim becerilerini kullanan bir alana yönelmeleri faydalı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir