Sıla Doğu’nun Boğaz Manzaralı Evinin Sahibi İsyan Etti: Parasını İstiyor

Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla kardeşi Dilan Polat ve eniştesi Engin Polat’la beraber tutuklanan ve günlerdir cezaevinde olan Sıla Doğu’nun ev sahibi isyan etti. Detaylar?

Dilan Polat’ın ablası Sıla Doğu’yu, Dilan Polat popüler olduktan sonra, daha doğrusu Sıla Doğu, kendisini daha ön plana çıkarmaya başladıktan sonra tanıdık.

Dilan Polat’ın nefes terapisi yaptırdığı ve travmalı noktalarına dokunulduğunda nasıl tepki verdiğini gösteren videolar da ablası Sıla Doğu’nun sahibi olduğu Sıla Doğu Yaşam Merkezi’nden paylaşılmıştı.

Dilan Polat’ın hep yanında olan Sıla Doğu, gözaltı ve tutuklanma kararlarından önce uyuşturucu madde kullandığını itiraf ettiği videosuyla gündeme oturmuştu. ?

Video sebebiyle, İstanbul Beykoz’daki evinde gözaltına alınmış, kısa bir süre içerisinde de serbest bırakılmıştı.

Ardından olanlar oldu. Sıla Doğu, kardeşi Dilan Polat ve eniştesi Engin Polat’la beraber kara para aklama ve vergi kaçırma suçlamalarıyla tutuklandı.

Birkaç gün önce de Dilan Polat’ın Çorlu Cezaevi’ne sevk edilmesiyle yalnız kalacağı belli oldu hatta.

Bugün ise gündemde olmasının sebebi, 17 gündür Silivri Cezaevi’nde olan ve bir müddet daha da orada kalacağı kesinleşen Sıla Doğu’ya ev sahibinin isyan bayrağı çekmesi…

İddialara göre, Sıla Doğu’nun boğaz manzaralı evinin sahibi, kendisinden 1.5 aydır kira alamadığı, elektrik, su ve doğalgaz faturası da ödenmediği için küplere binmiş durumda.

Ve Doğu’nun ‘yakınlarına’ ulaşmaya çalışıyor… Aşağı yukarı tüm yakınları cezaevinde olan Sıla Doğu’ya ise ne zaman ulaşabileceği merak konusu!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x